Toul nawiew laminarny

Zdołaliśmy sprawić, że wszystko co ma kontakt z raną jest sterylne, poza powietrzem, które ma kontakt ze wszystkim. prof. Whyte, 1973r.
Operio/SteriStay to rozwiązanie pomagające zapewnić warunki aseptyczności i sterylności m.in. podczas techniki przygotowywania szczepionki przeciwko koronawirusowi SARS-CoV-2, wskazane w charakterystyce produktu leczniczego Comirnaty (Pfizer-BioNTech).

Mobilny nawiew laminarny Operio Mobile /SteriStay zapewnia sterylne warunki, także poza salami operacyjnymi. Urządzenie posiada uniwersalne zastosowanie – po przeprowadzonej akcji szczepień przeciwko COVID-19, Operio Mobile może być wykorzystywane również do wszelkich zabiegów operacyjnych, chirurgicznych oraz do sterylnego dzielenia dawek leków i innych szczepionek.
toul nawiew laminarny
Laminarny nawiew powietrza
Co robimy
Unowocześniamy urządzenia filtrujace. Nasze produkty zmniejszają potencjalne ryzyko przenoszenia bakterii z powietrza, oraz zapewniają strefę czystego powietrza wokół miejsca zabiegu i narzędzi chirurgicznych. Tym samym zmniejszają infekcji pooperacyjnych – ratują życie.

Zakażenia okołooperacyjne
Głównym powodem zakażeń okołooperacyjnych są wszechobecne w powietrzu bakterie, które mogą się osadzać napowierzchni sterylnych narzędzi, oraz na polu operacyjnym. W Sali operacyjnej wietrzonej w sposób konwencjonalnyznajduje się ok. 50-200 jednostek tworzących kolonie na m3 powietrza ( cfu/m3). Najczęstszym źródłem rozprzestrzeniania się bakterii jest personel pracujący na Sali operacyjnej. Leczenie zakażeń okołooperacyjnych jestogromnym obciążeniem zarówno medycznym jak i nansowym. Dlatego warto im zapobiegać !Rozwiązaniem jest nawiew czystego powietrza.
Mobilne urządzenia Toul Meditech sa używane w Skandynawii od 2003r. zapewniając ultra czysty nawiew powietrza dokładnie nad miejscem operacji oraz na narzędzia, tworząc barierę zmniejszając obecność bakterii na całej Sali operacyjnej. System jest gotowy do użytku od razu po włączeniu.

Oszczędzaj pieniądze i ratuj życie

Zainstalowanie systemu Toul Meditech przynosi ze sobą dalekosiężne korzyści, nie tylko w związku ze zdrowiem pacjenta, ale również w aspekcie nansowym dla szpitala. To wszystko sprawia, ze okres zwrotu kosztów jest bardzo krótki – poprzez unikniecie choćby jednej infekcji, inwestycja zwraca się sama.

Sterylny laminarny przepływ pionowy powietrza

SurgiCube® dostarcza nieprzerwany, efektywny, ukierunkowany przepływ sterylnego powietrza nad miejscem operacyjnym, oraz stołem narzędziowym. Przepływ nie przenosi żadnych źródeł zanieczyszczeń, stwarzając optymalne sterylne warunki operacyjne.

Idealny do wszystkich mikro-chirurgicznych procedur

SurgiCube® może być wykorzystywany do wszystkich typów mało powierzchniowych operacji, takich jak: zabiegi dermatologiczne, zabiegi nosa, uszu i gardła, zabiegi okulistyczne, ortopedyczne, oraz operacje plastyczne

Tani w eksploatacji

Koszt zakupu i eksploatacji systemu SurgiCube® jest znacznie mniejszy niż przy budowie i korzystaniu ze standardowej Sali Operacyjnej. Krótszy okres przygotowania pomiędzy zabiegami chirurgicznymi pozwala wykonywać więcej procedur, co czyni urządzenie jeszcze bardziej ekonomicznym.

Przyjazny Pacjentowi

Przestrzeń wokół SurgiCube® może być dowolnie przystosowana dla większego komfortu pacjenta. Przyjazne miejsce wpływa na mniejszy stres przed, w trakcie jak i po operacji.

Dowolność umiejscowienia

SurgiCube® może być zamontowany w każdym czystym, wolnym od przeciągów pomieszczeniu w zaledwie jeden dzien. SurgiCube® jest opatentowany na całym Świecie.
Nawiew laminarny surgicube
Treści na stronie są przeznaczone dla osób zawodowo związanych z branżą medyczną.
ABJ-Vision Dystrybutor sprzętu okulistycznego i narzędzi chirurgicznych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram