Oculus

Jesteśmy dystrybutorem produktów Oculus dedykowanych dla operatywy.

OCULUS BIOM® 5

Kiedy BIOM® pojawił się 35 lat temu był rewolucją. Od tamtej pory trwa jego ewolucja a chirurdzy potrzebujący systemu do wizualizacji tylnego odcinka używają już 5tej generacji systemu BIOM®.
W połączeniu z inwerterem obrazu Oculus ( SDI®) pozwala na szerokokątny pogląd na siatkówkę. Ma systemy mocowań do wielu marek mikroskopów a po zamontowaniu może być łatwo uchylany. Na rynku jest wiele dowodów jak długowieczny jest każdy egzemplarz.

Dowiedz się więcej o OCULUS BIOM® 5
oculus biom 5

OCULUS BIOM® ready

Twórcy OCULUS BIOM® stworzyli również pierwszy na świecie jednorazowy system do wizualizacji tylnego odcinka oka. Posiada wiele zalet oryginału a przy tym zawsze jest gotowy do użycia.
Dowiedz się więcej o OCULUS BIOM® ready
oculus biom ready

OCULUS GONIO ready ®

W czasie operacji wymagających użycia gonioskopu teraz chirurg nie musi trzymać soczewki. OCULUS GONIO ready ® jest montowane na mikroskopie, który przejmuje większość jego wagi.
Dowiedz się więcej o OCULUS BIOM® ready
oculus gonio ready

soczewka Oculus Super View HTC

Typowa dla firmy OCULUS perfekcyjna jakośc obrazu w formie soczewki nagałkowej. Soczewka posiada nóżki z pianki które można łatwo dostosować.

soczewka LenZ do ZEISS RESIGHT®

Możesz kożystac z wysokiej jakości optyki Oculus nawet jeśli nie korzystasz z systemu OCULUS BIOM®. Soczewka LenZ została zaprojektowana z myślą o użytkownikach systemu ZEISS RESIGHT®. Ta jednorazowa soczewka łączy utra szeroki kąt widzenia z wysokiej rozdzielczości optyką.
Dowiedz się więcej o soczewka LenZ do ZEISS RESIGHT®
Treści na stronie są przeznaczone dla osób zawodowo związanych z branżą medyczną.
ABJ-Vision Dystrybutor sprzętu okulistycznego i narzędzi chirurgicznych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram