Barwniki do błony nasiatkówkowej ILM i ERM – Brilliant Peel

Barwniki do błony nasiatkówkowej ILM i ERM – Brilliant Peel

Barwnik do błony nasiatkówkowej Brilliant Peel oraz Brilliant Peel Dual Dye to biokompatybilne barwniki stosowane jako środek pomocniczy w chirurgii oczu. Są to sterylne, wolne od pirogenów roztwory brylantowego błękitu G.

Barwnik Brilliant Peel do błony nasiatkówkowej ILM

Brilliant Peel® został stworzony specjalnie do barwienia błony granicznej wewnętrznej (ILM). Sprawia to, że można ją wyraźnie odróżnić od znajdujących się pod spodem siatkówki i błon przedsiatkówkowych. W związku z tym usunięcie błony granicznej wewnętrznej jest łatwiejsze i bezpieczniejsze.

Barwnik Brilliant Peel umożliwia precyzyjne i intensywne barwienie błony dzięki szybko tonącemu barwnikowi. Produkt jest szybki i łatwy w aplikacji (gotowy do użycia). Posiada fizjologiczną osmolarność oraz jest biokompatybilny. Cechuje go bezpieczna aplikacja zarówno pod powietrzem jak i BSS.
Barwnik Brilliant Peel

Barwnik Brilliant Peel Dual Dye do błony nasiatkówkowej ILM oraz ERM

Brilliant Peel® Dual Dye został opracowany do specyficznego barwienia wewnętrznej błony graniczającej (ILM) i błony epiretinalnej (ERM). Barwienie ILM i ERM pozwala na wyraźne odróżnienie ich od leżącej pod spodem siatkówki, dzięki czemu trudne chirurgiczne usunięcie błon jest łatwiejsze i bezpieczniejsze. Do pewnego stopnia barwnik Brilliant Peel® Dual Dye może być również używany do barwienia pozostałości szklistych.

Barwnik Brilliant Peel Dual Dye jest biokompatybilny, szybki i łatwy w aplikacji. Cechuje się fizjologiczną osmolarnością. Dzięki większej gęstości szybko tonie w gałce ocznej, co powoduje zmaksymalizowanie powierzchni kontaktu z tkanką.
Barwnik Brilliant Peel Dual Dye
Treści na stronie są przeznaczone dla osób zawodowo związanych z branżą medyczną.
ABJ-Vision Dystrybutor sprzętu okulistycznego i narzędzi chirurgicznych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram