LASER MIKROPULSOWY IRIDEX CYCLO G6 do leczenia jaskry

Laser mikropulsowy Iridex Cyclo G6 Leczenie jaskry, irydotomia oka

Opisywane urządzenie daje możliwość pracy w trybie mikropulsów, a także w trybie ciągłym. Jest to zatem zaawansowany technologicznie i całkowicie bezpieczny laser. Jaskra leczona za jego pomocą szybko przestaje być dla pacjentów problemem. Bezinwazyjne zabiegi leczenia jej w opatentowanym trybie MicroPulse™ mogą być stosowane w połączeniu z terapiami farmakologicznymi. Iridex G6 działa niezawodnie także u pacjentów po interwencjach chirurgicznych. Koniecznie zapoznaj się ze sposobem działania urządzenia.

Laser jaskrowy Iridex Cyclo G6 w trybie pracy ciągłej:

Ergonomiczna sonda G-Probe, która współpracuje z laserem Iridex Cyclo G6, zapewnia prawidłowe dawkowanie energii. W rezultacie laseroterapia jaskry przynosi efekt terapeutyczny.

Laser mikropulsowyfotokoagulacja, witreoliza

Nowa sonda z podświetleniem do pracy w trybie ciągłym daje możliwość poprawnej lokalizacji granic obszaru ciała rzęskowego. Terapia z wykorzystaniem sondy G-Probe oraz cenionego w okulistyce lasera Iridex Cyclo G6 w trybie pracy ciągłej to tylko jedna z możliwości. Laserowanie oka może bowiem odbywać się także w trybie pulsacyjnym.

Laser jaskrowy Iridex Cyclo G6 w trybie MicroPulse™

Laser pulsacyjny to kolejna możliwość zastosowania lasera Iridex Cyclo G6. Wiązka laserowa jest podzielona na serię krótkich paczek złożonych z mikropulsów. Użytkownik może sam ustalać czas trwania impulsów oraz przerw. Im krótszy jest czas trwania mikropulsu, tym mniejsza ilość ciepła zostaje dostarczona do tkanek. Przerwa pomiędzy poszczególnymi mikropulsami skutkuje schłodzeniem obszaru zabiegowego. MicroPulsowy laser siatkówki Iridex Cyclo G6 z wykorzystaniem specjalnej sondy do leczenia jaskry, pozwala na idealnie prowadzenie przy rąbku. Terapia mikropulsowa polega na wykonywaniu okrężnych ruchów wzdłuż I i II hemisfery, pomijając godzinę 3 i 9 (patrz schemat poniżej).

zabieg laserowy

Tryb MicroPulse nie powoduje destrukcji ciała rzęskowego, a jedynie jego stymulację. Stymulacja powoduje z kolei obkurczenie ciała rzęskowego, a to ułatwia odpływ cieczy. Kluczowym aspektem kontroli energii jest regulowana przerwa między poszczególnymi mikroimpulsami. Dzięki temu jest ona bezpośrednim czynnikiem zabezpieczającym przed nieodwracalnym zniszczeniem tkanek.

działanie lasera Iridex Cyclo G6leczenie jaskry laserem Iridex MicroPulse Cyclo G6

Wszystkie opisane aspekty powodują, że laser jaskrowy Iridex Cyclo G6 pozwala na bezpieczne zabiegi laserowe u pacjentów z jaskrą. Leczenie jaskry laserem jest zatem całkowicie bezpieczne, a obecnie wykorzystywane lasery w okulistyce gwarantują pełen komfort dla ich użytkowników.

Zobacz film pokazujący działanie lasera jaskrowego Iridex Cyclo G6 jako nowoczesną i bezinwazyjną metodę leczenia jaskry:

Laseroterapia w okulistyce — badania kliniczne

Powstało wiele badań na temat wykorzystania lasera jaskrowego MicroPulsowego Iridex Cyclo G6 w leczeniu jaskry. Reasumując, wyniki potwierdzają, że laseroterapia oka jest zabiegiem o dużej efektywności oraz bardzo małym ryzyku powikłań. Jedną z najnowocześniejszych metod leczenia jaskry jest wykorzystanie lasera przeztwardówkowego (TLT) i (MPTLT)

badania kliniczne

W celu sprawdzenia oferty narzędzi do wykonania zabiegu leczenia jaskry laserem Cyclo G6, zapraszamy na naszą stronę:

http://abj-vision.pl/jaskra-narzedzia-wielorazowe/

Jeżeli natomiast chcesz dowiedzieć się więcej, jak wygląda laseroterapia oka z wykorzystaniem lasera Iridex Cyclo G6, weź udział w bezpłatnej prezentacji. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów:

http://abj-vision.pl/kontakt/

Zapoznaj się również z pozostałymi produktami i rozwiązaniami dostępnymi w naszej firmie:

http://abj-vision.pl/