Aparat do fakoemulsyfikacji Sophi System.

Aparat do fakoemulsyfikacji Sophi System.

Aparat do fakoemulsyfikacji Sophi System to zintegrowane urządzenie do bezpiecznego usuwania zaćmy. Sophi jest zaprojektowane do fragmentacji soczewek i ultradźwiękowej fakoemulsyfikacji, witrektomii przedniej komorze i stosowania bipolarnej diatermii.

Aparat do fakoemulsyfikacji Sophi System

Aparat do fakoemulsyfikacji Sophi System składa się z konsoli Sophi, sterownika nożnego, w pełni konfigurowalnej tacy i akcesoriów.

Bezprzewodowy sterownik nożny:

Aparat do fakoemulsyfikacji Sophi System - bezprzewodowy sterownik nożny

Jest to dwuliniowy sterownik nożny, gdzie cztery przełączniki kołyskowe są dowolnie programowalne do przełączania wartości, programów i funkcji – niewątpliwie ułatwia to pracę na urządzeniu wielu operatorom.

Uruchamiając tylną dźwignię, sterownik podnosi się .

Sterownik nożny można przesuwać wygodnie do żądanej pozycji przy niewielkim wysiłku. Kładąc stopę na podnóżku sterownik obniży się do podłogi i zablokuje.

Wspornik służy do łatwego podnoszenia ręką lub stopą. Pedał jest wyważony tak, że pozostaje w pozycji poziomej nawet po podniesieniu.

Przystawka wideo:

W celu uzyskania większej swobody ruchów, możliwe jest śledzenie operacji na wyświetlaczu Sophi w obszarze u dołu po prawej, zamiast korzystać z podglądu mikroskopu.

Aparat do fakoemulsyfikacji Sophi System - usuwanie zaćmy - podgląd.
 

Pierwszy zasilany bateryjnie system Phaco.

Dzięki Sophi nie tylko sterownik nożny działa bez kabli, ale również całe urządzenie. W związku z tym, Sophi nie wymaga przewodu zasilającego ani przewodów do transmisji danych.

Aparat do fakoemulsyfikacji Sophi System jest mobilny i dzięki temu upraszcza prace operatora i poprawia jego wydajność.

Potrójny system pomp – centralnym elementem każdego urządzenia Phaco jest stabilny system aspiracji i irygacji płynów.

Sophi zabezpiecza tą stabilność za pomocą trzech pomp:
– pompa kontroli ciśnienia wewnątrzgałkowego
– pompa perystaltyczna do kontroli przepływu i podciśnienia
– czysta pompa Venturiego, która chroni kasetę przed zanieczyszczeniami biologicznymi.

 
 

Pobierz ulotkę aparatu Sophi System – POBIERZ

W celu sprawdzenia oferty na narzędzia do wykonania operacji zaćmy z wykorzystaniem aparatu Sophi, zapraszamy na naszą stronę:  

http://abj-vision.pl/jaskra-narzedzia-wielorazowe/

Aparat do fakoemulsyfikacji Sophi System – istnieje możliwość bezpłatnej prezentacji urządzenia. W związku z tym skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły:

http://abj-vision.pl/kontakt/

Więcej zdjęć:

Aparat do fakoemulsyfikacji Sophi SystemAparat do fakoemulsyfikacji Sophi SystemAparat do fakoemulsyfikacji Sophi System

Aparat do fakoemulsyfikacji Sophi System - wyświetlaczAparat do fakoemulsyfikacji Sophi System - zabieg usuwania zaćmy

Aparat do fakoemulsyfikacji Sophi System - zabieg usuwania zaćmyAparat do fakoemulsyfikacji Sophi SystemAparat do fakoemulsyfikacji Sophi System