Aparat do fakoemulsyfikacji Sophi System

Aparat do fakoemulsyfikacji Sophi System

Aparat do fakoemulsyfikacji Sophi System to zintegrowane urządzenie do bezpiecznego usuwania zaćmy. Sophi jest zaprojektowane do fragmentacji soczewek i ultradźwiękowej fakoemulsyfikacji, witrektomii przedniej komorze i stosowania bipolarnej diatermii.

Aparat do fakoemulsyfikacji Sophi System składa się z konsoli Sophi, sterownika nożnego, w pełni konfigurowalnej tacy i akcesoriów.
Aparat Sophi do operacji zaćmy

Bezprzewodowy sterownik nożny

Jest to dwuliniowy sterownik nożny, gdzie cztery przełączniki kołyskowe są dowolnie programowalne do przełączania wartości, programów i funkcji – niewątpliwie ułatwia to pracę na urządzeniu wielu operatorom.

Uruchamiając tylną dźwignię, sterownik podnosi się .

Sterownik nożny można przesuwać wygodnie do żądanej pozycji przy niewielkim wysiłku. Kładąc stopę na podnóżku sterownik obniży się do podłogi i zablokuje.

Wspornik służy do łatwego podnoszenia ręką lub stopą. Pedał jest wyważony tak, że pozostaje w pozycji poziomej nawet po podniesieniu.
Pedał do aparatu Sophi

Przystawka wideo

W celu uzyskania większej swobody ruchów, możliwe jest śledzenie operacji na wyświetlaczu Sophi w obszarze u dołu po prawej, zamiast korzystać z podglądu mikroskopu.
Podgląd operacji zaćmy na aparacie Sophi

Pierwszy zasilany bateryjnie system Phaco.


Dzięki Sophi nie tylko sterownik nożny działa bez kabli, ale również całe urządzenie. W związku z tym, Sophi nie wymaga przewodu zasilającego ani przewodów do transmisji danych.

Aparat do fakoemulsyfikacji Sophi System jest mobilny i dzięki temu upraszcza prace operatora i poprawia jego wydajność.

Potrójny system pomp – centralnym elementem każdego urządzenia Phaco jest stabilny system aspiracji i irygacji płynów.

Sophi zabezpiecza tą stabilność za pomocą trzech pomp:
  • pompa kontroli ciśnienia wewnątrzgałkowego
  • pompa perystaltyczna do kontroli przepływu i podciśnienia
  • czysta pompa Venturiego, która chroni kasetę przed zanieczyszczeniami biologicznymi.
Pobierz ulotkę aparatu Sophi System - POBIERZ

W celu sprawdzenia oferty na narzędzia do wykonania operacji zaćmy z wykorzystaniem aparatu Sophi, zapraszamy na naszą stronę:
https://abj-vision.pl/jaskra-narzedzia-wielorazowe/

Aparat do fakoemulsyfikacji Sophi System – istnieje możliwość bezpłatnej prezentacji urządzenia. W związku z tym skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły:
https://abj-vision.pl/kontakt/

Więcej zdjęć:
Sophi Full View
Sophi Full View 2
Sophi Full View 3
Sophi Display
Sophi in Action
Sophi in Action 2
Sophi LED
Sophi Charge indicator
Treści na stronie są przeznaczone dla osób zawodowo związanych z branżą medyczną.
ABJ-Vision Dystrybutor sprzętu okulistycznego i narzędzi chirurgicznych
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram